Malý Génius 201245 Pěnový koberec MAXI 24 mix 6 barev 16mm pevný

Barva
žluté

• , zakoupeno v Pěnové puzzle

Bezvadná věc! Pořídili jsme pro mimčo na válení, teď se na puzzlíkách už přetáčí a lozí.
    Puzzle je dost tlusté, takže i na naší studené zemi mám pocit, že hřeje a že nemusím mít strach, že mimčo nachladne od země.
    Nakonec jsme pořídili ještě jednu sadu a rozšířili do dvou řad i po zdi - máme bezvadný hrací koutek a za nás velice doporučuji!

• , zakoupeno v Pěnové puzzle

Rychlost a bezproblémové dodání, navíc dárek.
    Díly do sebe dobře pasují, žádná vada

• koberec na chladnou dlažbu
    • snadná údržba
    • tlumí nárazy
    • hračka pro děti
    • dá se na tom i spát :-)
    • kočičí drápky :-(

Barva
žluté

V balení je 24 částí o velikosti 32x32 cm, tloušťka je 16 mm. Sestavují se do plochy 120x180 cm.

Pěnový koberec MAXI zútulní a barevně rozjasní dětský pokojíček. Vytvoří bezpečný a pohodlný povrch pro hry a jiné aktivity. Zaujme a naučí rozpoznávat barvy. Rodiče si nemusí dělat starosti, ratolest bude v teplém a laskavém prostředí a navíc žádné modřiny nebo odřeniny. Materiál neuškodí zdraví, což je zaručeno certifikátem.

Pěnová podložka se může použít i na zeď u postýlky. Výrobek lze objednat jak v šesti a čtyř a také jednobarevné variantě: červená, zelená, modrá, žlutá, fialová, oranžová.

Pěnové puzzle nepouští barvy, lehce se omývá mýdlovou vodou, nepromokne a je lehká. Může se snadno rozložit a přemístit kamkoliv. Navíc ji můžete rozšířit o jiné pěnové puzzle se zvířátky nebo dopravními prostředky.

Materiál vyroben v EU a je zdravotně nezávadný.

Určeno pro děti od 0 let.

Doporučujeme k tomuto koberci okraje, které dodávají koberci zakulacený elegantní vzhled a vytváří útulné prostředí.

• , zakoupeno v Pěnové puzzle

Rychlost a bezproblémové dodání, navíc dárek.
    Díly do sebe dobře pasují, žádná vada

• koberec na chladnou dlažbu
    • snadná údržba
    • tlumí nárazy
    • hračka pro děti
    • dá se na tom i spát :-)
    • kočičí drápky :-(